Nowoczesna, konkurencyjna i szanowana firma to taka, która dba o rozwój swoich pracowników. Podniesienie kompetencji osób, które codziennie solidnie wykonują swoje obowiązki, to jeden ze skutecznych sposobów na rozwój przedsiębiorstwa. Inprogress oferuje szeroką gamę akredytowanych szkoleń, które profesjonalnie przygotowują uczestników do wykonywania pracy na specjalistycznych stanowiskach. Dodatkowo, wraz z subskrypcją Inprogress Plus, dasz pracownikom nielimitowany dostęp do szkoleń. Dowiedz się więcej.

Zainwestuj w rozwój pracowników z Inprogress Plus

Szkolenia dla firm organizowane przez Inprogress pozwalają pracownikom danego przedsiębiorstwa na nieograniczony rozwój kompetencji. Zwiększają oni efektywność i jakość swojej pracy oraz nabywają nową wiedzę. Twoja firma zoptymalizuje za to wydatki szkoleniowe, uzupełniając jednocześnie programy rozwojowe oparte o akredytowane szkolenia.

Wraz ze szkoleniami w ramach subskrypcji Inprogress Plus zapewnisz swoim podopiecznym najwyższy poziom wiedzy i umiejętności. Masz szansę zatrzymać najlepszych pracowników, a także pozyskać nowych, nie tylko dzięki zarobkom, ale również przez benefity w postaci szkoleń, gdzie będą mogli uzupełniać luki kompetencyjne i stawać się najlepszymi na rynku. Mając w swojej kadrze prawdziwych profesjonalistów i specjalistów w danych dziedzinach, dostrzeżesz jak wielką wartością są nowe doświadczenia i wiedza.

Wykupując abonament Inprogress Plus zadbasz o rozwój pracowników na wielu różnych obszarach. Przez cały czas trwania półrocznej subskrypcji można wziąć udział w około 60 szkoleń między innymi z zakresu zarządzania projektami, programami, portfelem, usługami IT czy analizy biznesowej. Kursy są elastyczne, ponieważ odbywają się dziennie, wieczorowo oraz w weekendy, a pracownik może wybrać najbardziej dogodną dla siebie porę.

Inprogress Plus umożliwia zdobycie międzynarodowych certyfikatów, które respektowane są na całym świecie. Dzięki temu zmotywujesz pracowników do rozwijania ich kompetencji. Ponadto mogą skorzystać z merytorycznego wsparcia ekspertów, a także wziąć udział w dedykowanych warsztatach.

Szkolenia dla firm z subskrypcją Inprogress Plus 3

Szczegóły dotyczące subskrypcji Inprogress Plus

Za Inprogress Plus płacisz jednorazowo za sześć miesięcy oraz otrzymujesz gwarancję co najmniej jednego terminu każdego szkolenia w okresie trwania subskrypcji. Cena nie obejmuje egzaminów czy podręczników, ponieważ są to opcje dodatkowo płatne. Jednak nie wszystkie szkolenia wymagają podejścia do certyfikacji – każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu, a na egzamin może zapisać się w późniejszym czasie W niektórych szkoleniach egzamin zgodnie z wymogami Akredytora jest obowiązkowy. W przypadku takich kursów należy go zakupić przed wzięciem w nim udziału.

Poza tym wszystkie opcje dostępne w ramach Inprogress Plus – webinary, sesje Q&A, mini-warsztaty czy wsparcie eksperckie – nie wymagają dodatkowych opłat, ponieważ są dostępne w ramach subskrypcji. Abonament możesz przedłużyć na kolejne 6 miesięcy, a zachowując ciągłość, otrzymasz cenę promocyjną.

Wybór szkoleń jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi:

  • zarządzanie projektami, programami i portfelem – np. PRINCE2® 6th Edition, AgilePM®, Change Management, Facilitation, MSP® 4th i 5th Edition, MoP® i wiele innych,
  • Agile & Scrum – AgileBA®, Management 3.0, Scaled Agile Framework (SAFe®), Scrum Master Certified (SMC®), Scrum Master Product Owner Certified (SPOC®), Scrum Developer Certified (SDC™)oraz inne,
  • inżynierię oprogramowania – IREB CPRE ®, ISTQB®,
  • architekturę organizacji – M_o_R®, COBIT® 5, MoV®,
  • usługi IT – ITIL®4,
  • Design Thinking – DTMethod®,
  • Project Management Institute – PMI® Authorized PMP® Exam Prep Course, CAPM®

PRINCE2®, MSP®, MoP®, ITIL®, M_o_R®, MoV® są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do AXELOS Limited i używanymi za zgodą AXELOS. Wszelkie prawa zastrzeżone. Swirl logo™ jest znakiem towarowym należącym do AXELOS Limited. COBIT® jest zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do ISACA®. COBIT 5 logo jest zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do ISACA®.
APMG-International Agile Project Management, Agile Business Analysis, Change Management, Facilitation, Change Analyst, logo Swirl Device są znakami towarowymi firmy The APM Group Limited, używanymi za zgodą The APM Group Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. AgilePM®, AgileBA®, DSDM są zastrzeżonymi znakami towarowymi Agile Business Consortium Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone. DTMethod® jest zarejestrowanym znakiem towarowym INPROGRESS Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. SAFe® jest zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do Scaled Agile, Inc. PMI®, CAPM®, są zarejestrowanymi znakami lub znakami towarowymi Project Management Institute. IREB ®, CPRE® są zarejestrowanymi znakami towarowymi International Requirements Engineering Board. ISTQB® jest zastrzeżonym znakiem towarowym International Software Testing Qualifications Board. Scrum Product Owner Certified (SPOC®), Scrum Developer Certified (SDC®), Scrum Master Certified (SMC®) są znakami towarowymi i zastrzeżonymi, należącymi do SCRUMstudy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj