Nie tylko fani gadżetów i zapaleni sportowcy doceniają urządzenia Apple Watch. Wraz z premierą WatchOS 8 zegarki zapewnią swoim właścicielom jeszcze więcej przyjemności. Wersja beta nowego systemu operacyjnego jest już dostępna. Czego można od niej oczekiwać?

Ćwiczenia oddechowe na wyższym poziomie

Prawdziwa rewolucja czeka osoby, które chętnie korzystają z funkcji Oddychanie. Pojawią się tu nowe wskazówki oraz wizualizacje pozwalające doskonale skoncentrować się w trakcie wykorzystania ćwiczeń oddechowych. Nowa funkcja Reflect pomoże użytkownikowi skupić uwagę na odprężającym myśleniu za pomocą odliczania czasu i ciekawych animacji.

Nowe opcje treningowe

Sportowe korzenie Apple Watch dają o sobie znać, tym razem w wydaniu koncentrującym się na współpracę ciała i umysłu. Nowe opcje treningowe w systemie operacyjnym WatchOS 8 to Tai Chi oraz pilates. Z kolei funkcję Apple Fitness+ wzbogacono o wsparcie trenerów specjalnych i ciekawe playlisty treningowe.

Piony dostęp do zdjęć

Specjalny inteligentny algorytm pokazuje najciekawsze zdjęcia spośród poleceń i wspomnień w formie mozaiki. Oznacza to wygodniejszy dostęp do biblioteki fotografii. Poprawiony został system ich udostępniania. Tarczę zegarka można natomiast spersonalizować przy pomocy wybranego zdjęcia.

Głosowe wprowadzanie wiadomości

Nowy system operacyjny wprowadza duże zmiany w kwestii wiadomości. Aplikacja Scriblle pozwala dyktować je głosowo i wysyłać z poziomu nadgarstka. Ciekawą opcją będzie dodawanie do wiadomości obrazków gif oraz albumów, utworów i list odtwarzania.

Cyfrowe klucze i kluczyki

Osobom ceniącym wygodę powinna przypaść do gustu nowa funkcja aplikacji Portfel. Obecnie przy pomocy zegarka będzie można otworzyć zamek do drzwi, a nawet własne auto.

Smart Home

Właściciele inteligentnych domów będą mogli od teraz sterować nimi przy pomocy swojego Apple Watch. Nowe funkcje uwzględniają dostęp do kamer bezpieczeństwa, sterowanie światłem i innymi urządzeniami. Inteligentne wskazówki pomogą użytkownikowi w wyborze optymalnej konfiguracji w oparciu o jego wcześniejsze wybory.

To nie jedynie wybrane nowości związane z premierą WatchOS 8. Z pozostałymi warto zapoznać się testując wersję beta systemu.

Więcej ciekawych nowości dotyczących urządzeń firmy Apple można znaleźć na stronie: https://www.macforce.pl/.

Na naprawę urządzeń mobilnych marki Apple zaprasza sprawdzony serwis: http://macforce.pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/czyszczenie-komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj