Moment dominacji ciężkich, trudnych w transporcie, ale jednocześnie mało użytecznych laptopów minął – to stwierdzenie od kilku lat jest bezapelacyjnie prawdziwe. Dzisiaj najbardziej znaczącą pozycję wśród komputerów osobistych zajmują urządzenia producentów, których do niedawna nie kojarzyliśmy z produkcją lekkich, wytrzymałych i dobrze skonstruowanych pod względem parametrów laptopów. W dzisiejszym tekście prezentujemy najważniejsze zalety komputera od producenta kojarzonego głównie z telefonami komórkowymi. Dlaczego warto rozważyć wybór modelu Huawei MateBook D 14?

Po pierwsze – wydajność

Nie oszukujmy się. Dobry komputer to sprawny komputer. Dlatego szalenie istotne jest, by czas jego uruchamiania nie był zbyt długi, a sama praca nie wymagała od nas iście anielskiej cierpliwości. Huawei Matebook D 14 został wyposażony w dysk AMD Ryzen 5 oraz zintegrowaną kartę graficzną, dzięki czemu praca na nim będzie bardzo komfortowa. Nie musisz obawiać się nagłego zawieszenia systemu, a praca nawet na bardziej wymagających programach graficznych nie będzie zanadto obciążać procesora. Urządzenie podczas testów ciche i nie nagrzewa się zanadto.

Po drugie – wyświetlacz

14 cali to obecnie jeden z najczęściej wybieranych rozmiarów. Nic w tym dziwnego, jest on na tyle duży, by móc wygodnie oglądać filmy również w jakości 4K, ale jednocześnie na tyle niewielki, by z łatwością zmieścić go do torebki lub plecaka. Dzięki temu laptop będzie zawsze przy Tobie, a co więcej, wygodnie rozłożysz go na kolanach. Powierzchnia matrycy jest błyszcząca, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokim kontrastem koloru i doskonałą wyrazistością detalu. Plusem urządzenia są również szerokie kąty widzenia oraz możliwość rozłożenia urządzenia aż do 180 stopni.

Po trzecie – czas pracy

Oferta laptopów dostępnych tutaj https://www.neo24.pl/komputery/laptopy.html jest konkurencyjna również pod względem czasu działania baterii. Im dłużej sprzęt jest stanie działać bez podłączenia do prądu tym bardziej jest on mobilny. Kilkugodzinna podróż pociągiem? Długi blok zajęć na studiach? Z laptopem, które wytrzymuje niemal 8 godzin przeglądania internetu z podłączeniem do Wi-fi, nie musisz już niespokojnie szukać gniazdka lub wpadać w panikę, jeśli zapomnisz zabrać z domu ładowarkę.

Po czwarte – wygląd
Skończyły się już czasy, kiedy wygląd zewnętrzny sprzętu nie miał żadnego znaczenia. Powody są zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Komputery wzorowane na sprzęcie projektowanym przez Steve’a Jobsa są ultralekkie, dzięki czemu nosząc je w torbie czy plecaku nie nadwerężamy kręgosłupa. Jednak nie oszukujmy się, wygląd też się liczy. Huawei Matebook D 14 świetnie wpasowuje się we współczesne trendy ze swoją srebrno białą obudową i wyspową, elegancką klawiaturą.

Po piąte – cena

Jest jedna kwestia, która sprawia, że znacznie dłużej oglądamy i rozważamy różne laptopy. Cena – to ona może skutecznie odstraszyć od konkretnego modelu, zwłaszcza jeśli poszukujemy sprzętu do codziennego, ale nie specjalistycznego użytku. W tej kwestii proponowany model również doskonale się sprawdza, ponieważ mimo nowoczesnego wyglądu, jego cena lokuje go wśród bardziej dostępnych urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj