Nic tak nie podkreśla męskiego charakteru jak zegarek na bransolecie. Wyraźne kształty, solidna konstrukcja i doskonały wygląd to prosta recepta na podkreślenie swojego wizerunku. Koniecznie sprawdź przygotowany przez naszych ekspertów, przegląd najciekawszych modeli na bransolecie od marki Citizen! Szybko przekonasz się, że taki produkt może oznaczać znacznie więcej niż tylko ciekawy wygląd.

Nie bez przyczyny nasi specjaliści przeanalizowali właśnie zegarki od cenionej japońskiej marki Citizen. Marka z bogatymi tradycjami to gwarancja wysokiej jakości, niezawodności i doskonałego stylu, czerpanego z długiej i pięknej historii. Olbrzymie doświadczenie przekłada ofertę skierowaną do każdego, dzięki czemu z łatwością znajdziesz właściwy, funkcjonalny zegarek na bransolecie dopasowany do Twoich codziennych potrzeb.

Zegarek Citizen z tytanu

Tradycja, klasa i nowoczesna technologia, czyli zegarki Citizen. 7Na początek warto spojrzeć na oryginalny zegarek męski Citizen Titanium CA4014-57E. Typowy, klasyczny zegarek na bransolecie, dzięki zastosowanym materiałom oraz technologii, oferuje znacznie więcej niż doskonała męska elegancja. Citizen CA4014-57E to tytanowy zegarek na bransolecie, dzięki czemu jest znacznie lżejszy i odporniejszy na uszkodzenia niż modele wykonane ze stali. Wystarczy dodać szafirowe szkiełko o twardości 9/10 w skali mohsa oraz wysoką wodoszczelność, żeby zagwarantować, że zegarek Citizen nie straci na okazałości podczas codziennego noszenia. Dodatkowo model Citizen to japoński zegarek z mechanizmem solarnym, który nie wymaga nakręcania, ani wymiany baterii. To wszystko złożone w jeden produkt, daje nam w efekcie idealny zegarek na bransolecie, który przyniesie Ci radość każdego dnia!

Chronograf od japońskiej marki Citizen

Zegarki na bransolecie to także genialne zegarki sportowe, dlatego kolejny model sprawdzi się idealnie, jeżeli kochasz sport i pragniesz go połączyć z przykładną, męską elegancją. Zegarek Citizen Chrono AN3600-59L to precyzyjny, kwarcowy chronograf z datownikiem oraz tachometrem. Oznacza to, że w razie potrzeby z powodzeniem wykorzystasz go w czasie treningu, nie tracąc ani krzty swojego ciężko wypracowanego stylu. Sportowy zegarek na bransolecie doskonale łączy dynamiczny design z eleganckim srebrem konstrukcji oraz ciemnym, niebieskim odcieniem tarczy. Citizen Chrono otrzymał mineralne szkiełko, które w raz ze stalą szlachetną 316L tworzy duet nie do zdarcia. 100m wodoszczelności sprawia, że męski zegarek Citizen to genialny, stylowy zegarek na wakacje.

Nowoczesny zegarek hybrydowy

Tradycja, klasa i nowoczesna technologia, czyli zegarki Citizen. 8Jeżeli bez strachu spoglądasz w przyszłość, a nowoczesność to nic innego jak definicja Ciebie, koniecznie sprawdź hybrydowy zegarek na bransolecie Citizen Ecodrive BZ1006-82E. Ten niezwykły model, dzięki technologii Bluetooth, pozwala na łączenie się z Twoim telefonem. Dzięki temu Citizen Ecodrive zmienia się w wielofunkcyjny zegarek na bransolecie z prawdziwego zdarzenia! Wspaniały design, łączy klasyczną męską stylistykę, z nowoczesnym i niepowtarzalnym charakterem. Okrągła koperta z wielopoziomową tarczą i segmentowa bransoleta, wyglądają nietypowo, ale nadal utrzymują czasomierz w bardzo dobrym smaku. Citizen Ecodrive JY8020-52E to zegarek solarny, co oznacza, że wszystkie jego niezwykłe funkcje pozostaną cały czas w gotowości, dzięki czerpaniu energii z promieni słonecznych.

Zegarek Citizen sterowany radiowo

Tradycja, klasa i nowoczesna technologia, czyli zegarki Citizen. 9Na koniec coś specjalnego, czyli sterowany radiowo zegarek solarny Citizen Pilot Promaster Titan. Ten japoński zegarek na bransolecie jest prawdziwym popisem możliwości japońskich inżynierów. Automatyczna kalibracja na podstawie przesłanych radiowo danych z 6 zegarów atomowych, czas światowy, alarm, wieczny kalendarz, a nawet suwak logarytmiczny i to wszystko w jednym, autonomicznym czasomierzu, zrobi wrażenie nawet na technologicznych fanach. Jak by tego było mało, Citizen Pilot Master, zamyka to wszystko w perfekcyjnie zaprojektowanej bryle. Stylowy zegarek na bransolecie wykonany jest z tytanu, wielopoziomową tarczę zabezpiecza szafirowe szkiełko, a 200m wodoszczelności pozwala nawet na zejście pod wodę! Po tak wspaniałym przedstawieniu, chyba żaden MĘŻCZYZNA nie oprze się urokowi zegarków Citizen. Jeżeli przedstawione modele wzbudziły Twoje zainteresowanie lub chciałbyś zapoznać się z całą ofertą na zegarki Citizen, koniecznie zajrzyj na stronę autoryzowanego sprzedawcy zegarków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj