Kasy fiskalne ELZAB i drukarki fiskalne ELZAB to urządzenia polskiej produkcji, które przez wiele lat funkcjonowania na rynku zdołały udowodnić swoją niezawodność i solidność wykonania.

Bez urządzeń fiskalnych trudno wyobrazić sobie działanie sklepów czy firm usługowych. Od stycznia 2020 roku przewidziany jest proces zastępowania tradycyjnych kas fiskalnych kasami fiskalnymi online (czyli takimi, które są podłączone do systemu Krajowej Administracji Sądowej i przekazują na bieżąco informacje o zawartych transakcjach). Także dlatego warto się przyjrzeć ofercie czołowego polskiego producenta.

Czym charakteryzują się kasy fiskalne ELZAB?

Aby przybliżyć temat kas fiskalnych, należy zacząć od tego, czym one właściwie są. To po prostu urządzenia używane w sprzedaży detalicznej i służące do wystawiania paragonów (kasy fiskalne mogą działać samodzielnie). Baza towarów czy usług zostaje zaprogramowana właśnie na kasie. Wśród kas fiskalnych ELZAB są takie do pracy stacjonarnej, a także modele przystosowane do pracy mobilnej. Kasy fiskalne ELZAB to także wspomniane na wstępie kasy fiskalne online, których obowiązek używania wszedł już w życie. Wszystkie kasy fiskalne ELZAB charakteryzują się tym, że:

  • są proste w użyciu (dzięki intuicyjnemu interfejsowi)
  • mają nieduże gabaryty
  • istnieje możliwość przechowywania elektronicznej kopii paragonów
  • są szybkie w działaniu.

Kasy fiskalne ELZAB mobilne są wyposażone w bardzo wytrzymały akumulator zapewniający długą pracę, a kasy stacjonarne współpracują z wieloma urządzeniami zewnętrznymi.

Jaką drukarkę fiskalną firmy ELZAB wybrać?

Zanim padnie odpowiedź na to pytanie, należałoby krótko scharakteryzować urządzenie, jakim jest drukarka fiskalna. W przeciwieństwie do kasy nie jest to urządzenie samodzielne. Aby spełniało swoje funkcje, musi być podłączone do komputera, na którym jest zainstalowany program sprzedażowy. Dlatego dzięki drukarce można wykonywać bardziej skomplikowane operacje. Drukarki są przydatne w punktach mających bogaty asortyment towarów lub usług. Drukarki fiskalne ELZAB to oferta bardzo szeroka i zróżnicowana. Do najbardziej popularnych modeli należą: ELZAB D10, ELZAB ZETA czy ELZAB MERA TE. Są one wybierane w zależności od konkretnych potrzeb użytkowników. Wśród drukarek fiskalnych ELZAB dostępne są także te w wersji online.

Warto zapoznać się z szerokim asortymentem firmy ELZAB, gdyż (niezależnie od wyboru) będziemy mieć do czynienia z wytrzymałym i niezawodnym sprzętem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj