Frustrującą rzeczą, przez którą musi przejść nowicjusz w Instagramie, jest brak odpowiedniej liczby fanów i brak wiedzy do zaimprowizowania portfolio. Większość użytkowników Instagrama walczy o przyzwoitą ilość fanów, zostawiając wymianę zdjęć. Różni użytkownicy Instagramów zapewniali, że nawet ich najlepsze zdjęcia nigdy nie uzyskały godnej pochwały liczby sympatii, a opinie były dość kiepskie. Tak więc, nadszedł najwyższy czas, aby użytkownicy wymyślili pewne modułowości w sposobie obsługi swojego konta Instagram.

Ten artykuł daje jasną i jednolitą procedurę w uzyskiwaniu odpowiedniej ilości lubianych i komentarzy do zdjęć. Nawet jeśli procedura nie obejmuje żadnego rodzaju skrótów (ponieważ większość skrótów zapewni tylko krótkoterminowe wyniki) i cele różnią się między użytkownikami, ale jedną rzeczą, z którą użytkownicy nie mogą się nie zgodzić jest to że, jest o wiele bardziej zabawne, gdy masz innych użytkowników za sobą.

Kroki na rzecz zwiększenia popularności Instagrama są podane poniżej –

Krok 1: Tworzenie portfela

Teraz, zanim zaczniesz zamieszczać zdjęcia w swoim profilu Instagram, musisz upewnić się, że profil jest atrakcyjny, jak również informacyjny. Poważnie, żadna osoba nie będzie podążać za Tobą, jeśli Twój profil jest pusty i ma stare informacje. Powinno być co najmniej 15 do 30 ciekawych lub ładnych zdjęć. Jeśli nie masz takiej liczby zdjęć, spróbuj nad nimi pracować i upewnij się, że nie zamieszczasz rzeczy, które nie są dobre.

Być może wielu z nas jest dobrymi fotografami i czuje, że Instagram jest najlepszym medium do prezentacji ich umiejętności fotograficznych.

W takich przypadkach konieczne jest, aby zamieszczane przez Ciebie zdjęcia były doskonałej jakości. Znacznie lepiej jest, jeśli nie zamieszczasz nic, niż zamieszczanie złych zdjęć. Dodatkowo, jeśli startujesz w dziedzinie fotografii, ważne jest, aby przed próbą stworzenia publiczności na Instagramie przetestować swoje umiejętności w fotografii, ponieważ większość ludzi często wybiera się do tych osób, których fotografie są unikalne i ciekawe.

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a i używasz go do robienia zdjęć, możesz zapisać się na poradniki fotograficzne i samouczki wideo dla iPhone’a online. Upewnij się, że masz trochę czasu wolnego, aby rozwijać swój talent w fotografii, ponieważ będzie to opłacalne, gdy staniesz się popularny w Instagramie. Należy pamiętać, że niektóre rodzaje zdjęć robią całkiem sporo dobrego na Instagramie i jak na opinie podane przez miłośników fotografii, którzy są użytkownikami Instagrama, fotografie przedstawiające zdjęcia z odbiciami, fotografie nadmorskie, zdjęcia plażowe i zdjęcia o zachodzie słońca, dostaniesz wiele lajków na Instagramie.

Jeśli umieścisz zdjęcia portretowe, to na ogół dostaniesz kilka sympatii i można łatwo sprawdzić, umieszczając zdjęcie refleksyjne i portretowe zdjęcie. Widziałbyś, że ilość lajków jakie dostaje zdjęcie refleksyjne jest więcej niż zdjęcia portretowego. Często większość ludzi uważa, że mają najlepsze zdjęcia, ale inni użytkownicy Instagrama mogą nie mieć tego samego podglądu. Aby stać się popularnym na Instagramie, trzeba byłoby zamieścić tego rodzaju zdjęcia, które sympatycy chcą obejrzeć. Dlatego możesz zobaczyć, że większość ludzi zamieszcza zdjęcia plaży i zachodu słońca, ponieważ są one skazane na więcej sympatii.

Jeśli używasz Instagrama do dzielenia się tym, co miałeś na kolację, jak spędzasz czas z przyjaciółmi, to nie oczekuj, że ludzie za Tobą pójdą. Jeśli jesteś atrakcyjną dziewczyną lub gwiazdą, taka strategia może być dość skuteczna, ale nie jest to typ publiczności poważnego fotografa iPhone’a, który chciałby stworzyć. Po raz kolejny, konieczne jest, abyś opublikował tylko najlepsze zdjęcia, nawet jeśli będziesz wysyłać je kilka razy w tygodniu. Żadna osoba nie chce, aby jej zdjęcia z Instagrama były zalewane niskiej jakości fotografiami osób, o których istnieniu nie wiedzą lub których nie interesują. Nigdy nie zamieszczaj żartów lub obrazów, które mogą Ci się wydawać fajne i unikaj zamieszczania wszelkiego rodzaju przypadkowych zrzutów ekranu. Większość ludzi nigdy nie docenia tego typu rzeczy.

Krok 2: Spróbuj zwrócić uwagę

Jak szybko zdobyć popularność na Instagramie? 3
Gdy Twój profil stał się interesujący z obecnością kilku naprawdę ciekawych zdjęć, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę ludzi online. Istnieją różne sposoby, aby to zrobić i nie jest to takie trudne. Pierwszym krokiem, co można zrobić, to dotrzeć do istniejących fanów i przyjaciół z innych portali społecznościowych. Jako że ludzie wiedzą o Tobie, najczęściej staną się Twoimi sympatykami i powinni być świadomi, że używasz Instagrama. Po prostu podziel się z nimi postem lub wyślij im wiadomość zapraszającą do bycia znajomymi, aby mogli Cię śledzić.

Załóżmy, że masz ogromną liczbę zwolenników w innych serwisach społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, po prostu prześlij do nich zdjęcia z Instagrama. W ten sposób można by po prostu tworzyć zwolenników Instagrama poprzez dzielenie się ciekawymi zdjęciami z tymi osobami, które są zainteresowane ich oglądaniem. Kiedy już to zrobisz, kolejną rzeczą, którą musisz zrobić, jest skorzystanie z odpowiednich hashtagów podczas umieszczania na Instagramie. W ten sposób zdjęcia zamieszczone przez Ciebie będą pojawiać się dość często w kanale hashtagów. Szczerze mówiąc, jest to dobry sposób na popularyzację zdjęć wśród różnych ludzi.

Jedną z rzeczy, o której musisz pamiętać, jest trafność słowa kluczowego, ponieważ nie musisz spamować swojego postu z wieloma nieistotnymi i niepotrzebnymi hashtagami, które nie są związane ze zdjęciem zamieszczonym przez Ciebie. Dodatkowo, oprócz używania hashtagów, kolejnym łatwym sposobem na przyciągnięcie uwagi innych ludzi jest rozpoczęcie śledzenia wielu osób.

Szczerze mówiąc, komentarze zamieszczane przez Ciebie są bardziej zauważane przez osoby, które nie mają tysięcy fanów i komentarzy. Ponieważ otrzymują mniej komentarzy i mają kilku zwolenników komentujących swoje zdjęcia, można łatwo chwycić ich uwagę i dostać je do swoich zwolenników i zachęcić ich do komentarzy do swoich ostatnich postów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj