Szukasz niezawodnej i najlepszej aplikacji do odzyskiwania oprogramowania z komputera? Widać wyraźnie, że jeśli chodzi o odzyskiwanie oprogramowania, wszyscy potrzebujemy przyzwoitej pomocy i szukamy wysokiej jakości aplikacji, które pozwolą nam odzyskać oprogramowanie w najlepszy sposób.

Dzisiaj mamy zamiar przedstawić pełny przegląd 5 najlepszych aplikacji do odzyskiwania danych. Poznasz ich zalety, wady i będziesz w stanie dokonać własnego wyboru, jeśli chodzi o najbogatsze odzyskanie danych sоftware.

1] PhotoRec.

Jest to jedna z najbardziej znanych aplikacji w sieci Web do odzyskiwania danych na Mac. Ponadto, ten program cаn działa z Linux, Free BSD, Net BSD, Open BSD, a nawet Windows. Ten może pomóc w odzyskaniu najbardziej popularnych formatów JPEG, MP3 i wiele innych.
Co z archiwami ZIP? Może również pomóc w ich odzyskaniu. Wszelkie pliki i dokumenty mogą być usunięte z różnych urządzeń: Pamięć USB flash lub dyski twarde, aparat cyfrowy lub dysk twardy.

2] Kreator odzyskiwania danych EaseUS.

Jest to kolejny bestseller, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych na Mac. W porównaniu z innymi aplikacjami jest tańszy, ale w rezultacie nie posiada niektórych funkcji.
Może pomóc w odzyskaniu dokumentów, plików MP3 i innych danych. Dobrą wiadomością jest to, że aplikacja oferuje 200 MB odzyskanych za darmo. Więc przed zakupem można spróbować.
To jest ładna opcja, czyż nie jest to możliwe? Podsumowując, dziś ta aplikacja jest przeznaczona do odzyskiwania utraconych plików z powodu niezamierzonych skasowań lub na przykład formatowania dysku. Podsumowując, EaseUS Data Recovery Wizard jest bardzo przydatną aplikacją i może być używana do procesu casual recovery.

3] Softtote Mac Data Recovery.

Podobnie jak wiele innych aplikacji z tej listy, ta aplikacja ma wsparcie techniczne. Jest to dobra i duża zaleta, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy raz, gdy odzyskasz swoje dane.
Ta aplikacja może przywrócić wszelkie utracone pliki. Inny wielki plus, że jest obsługiwana przez takie systemy jak FAT lub NTFS. Aby umieścić go w pigułce, oprogramowanie to można łatwo dołączyć do najlepszych oprogramowań dla Mac.

4] Disk Drill.

Ta aplikacja do odzyskiwania danych działa na rynku od kilku lat i dziś Disk Drill jest jedną z najlepszych aplikacji, jeśli chodzi o usługę odzyskiwania danych.
Jeśli trzeba odzyskać kilka bardzo ważnych plików, które zostały usunięte, można polegać na tej aplikacji.
Krytyczne dokumenty biznesowe, muzyka lub filmy – Disk Drill daje cokolwiek odzyskane. Nawet jeśli masz pliki z plików brakuje jako odzyskiwania, to jest to, czego potrzebujesz.

5] MiniTool Power Data Recovery.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych dla komputerów 3
Nazwa tego narzędzia mówi sama za siebie – jeśli masz zamiar odzyskać kilka małych plików, ta aplikacja będzie dla Ciebie najlepsza. Nie oferuje żadnych specjalnych funkcji, ale jest niezawodna, miła, aby odzyskać tylko niektóre małe pliki potrzebne z komputera Mac.
To oprogramowanie ma własną edycję osobistą, która jest bezpłatna do użytku tylko na jednym komputerze. Ponadto oferuje maksymalną pojemność przywracania 100MB. Tak, jest mała, ale oferuje korporacyjne, techniczne i komercyjne wersje oprogramowania. Od zdjęć do MP3, może je odzyskać.

Teraz, jak widać odzyskiwanie danych z komputera Mac nie jest tak trudne. Jeśli musisz ponownie przeczytać ten artykuł, zrób to i będziesz w stanie dokonać wyboru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj