Szukając idealnego oprogramowania magazynowego dla firmy, przedsiębiorcy kierują się kryteriami, takimi jak łatwość obsługi, przyjazny interfejs, zaawansowana technologia oraz możliwość pracy online. Wiedząc o tym, informatycy tworzą takie programy, które wychodzą na przeciw oczekiwaniom zainteresowanych, a nawet wybiegają poza schematy wymagań konsumentów. LoMag jest jednym z tych modułów, które cechują się unikatowością, dlatego śmiało może być uznawany za oprogramowanie magazynowe 2020 roku, w które warto zainwestować. Dlaczego?

Prosto, ale w sedno

Prostota jest pożądanym czynnikiem, jakim powinny cechować się dobre programy magazynowe. W natłoku wszystkich spraw, związanych z zarządzaniem firmą, to właśnie softy powinny pomagać, a nie przeszkadzać oraz być w pełni dostosowane do branży i priorytetów jakimi kieruje się przedsiębiorstwo w swojej działalności. LoMag to moduł opracowany z myślą o tym, aby wszystko działało, a jednocześnie wpierało i ułatwiało codzienne obowiązki kadry zarządzającej i pracowników firmy. Intuicyjny i przyjazny interfejs gwarantuje szybkie opanowanie zasad działania programu. Sam software jest kompatybilny z wszystkimi, dostępnymi na rynku oprogramowaniami (Windows, Android, macOS), a także urządzeniami elektronicznymi, wpierającymi codzienną pracę przedsiębiorstw (kolektory danych, drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych). Proste oprogramowanie do magazynu zapewnia zatem kompleksową obsługę, tworzenie i konfigurowanie raportów oraz import i eksport danych do programów kalkulacyjnych.

LoMag – współpraca ze sklepami internetowymi

LoMag to polecane oprogramowanie do magazynu, szczególnie dla firm, działających online. Mimo, iż moduł działa na zasadach pozasieciowych, to jego główną zaletą jest właśnie praca wirtualna. Internetowe przedsiębiorstwa, które polubiły oprogramowania typu PrestaShop, Click Shop i Sky-Shop, z pewnością docenią kompatybilność magazynowego softu z domenami, tworzonymi za pomocą tych przedstawicieli. Cała korelacja odbywa się na prostych i intuicyjnych zasadach – nie ma więc obaw, że inwestując w oprogramowanie magazynowe LoMag, spowolniona zostanie praca przy obsłudze strony internetowej lub na odwrót.

Mobilny LoMag

Oprócz tego, wszyscy wirtualni przedsiębiorcy docenią w module LoMag jego synchronizację z wieloma urządzeniami różnego typu. Prowadzenie sklepu internetowego nie odbywa się przecież stacjonarnie – to ciągła praca w wielu miejscach, o różnym czasie. Dlatego też oprogramowanie magazynowe, które warto rozpatrzyć, jako inwestycję na rok 2020, pozwala na obsługę programu online na smartfonie, tablecie lub laptopie. Dodatkowo, wgląd we wszystkie, bądź wyznaczone przez właściciela dane, mogą mieć pracownicy firmy. Daje to zatem ogromne możliwości nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem, oraz szybkiej i sprawnej komunikacji ze współpracownikami.

Moduł LoMag może być uznawany za oprogramowanie przyszłości, ponieważ daje szerokie spektrum zarządzania firmą na wielu płaszczyznach, z jednoczesnym ustępowaniem miejsca softom, które są priorytetem w działalności przedsiębiorstwa. Dla tych, którzy jeszcze wahają się nad inwestycją, programiści udostępniają wersję demonstracyjną, która posiada ograniczenie 30. uruchomień, ale jest pełnym odwzorowaniem oryginału.

Materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj