Jako gracz League of Legends prawdopodobnie spotkałeś się z pojęciem ELO Boostingu. Stał się on w ostatnim czasie bardzo popularny i chętnie sięga po niego coraz większa ilość graczy. Skorzystanie z ELO Boostingu to skuteczny sposób na poprawę pozycji w rankingu, ale nie tylko. Co to jest ELO Boosting? Jakie są korzyści ELO Boostingu? Na te i inne pytania postaramy się pokrótce odpowiedzieć w tym artykule.

Co to jest ELO Boosting?

W najprostszym tłumaczeniu, ELO Boosting polega na zlecaniu osiągnięcia wyższej dywizji profesjonalnemu graczowi – tzw. boosterowi. Powodów takiego działania może być kilka. Czasem brak umiejętności gracza uniemożliwia mu przejście do wyższej dywizji, często problemem jest brak czasu na granie, a niejednokrotnie – zwykle lenistwo. Bywa też, że gracze, których posiada się w swojej lidze, utrudniają wejście na wyższy poziom gry. Gra na jednym poziomie po pewnym czasie się nudzi, a więc celem każdego gracza jest osiąganie coraz to wyższych pozycji. Jeśli nie mamy ochoty lub możliwości dokonania tego samodzielnie – istnieje możliwość skorzystania z usług boosterów, którzy w krótkim czasie, za ustaloną opłatą, podbiją nasz ranking na koncie.

Zaawansowani gracze League of Legends wiedzą, że soloq nie zawsze cechuje się sprawiedliwością i czasem nie oddaje naszych umiejętności, dlatego też wspomaganie się korzystaniem z ELO Boostingu nie jest niczym złym. Czasem może okazać się, że wyższy poziom gry jest dla nas bardziej odpowiedni i będziemy sobie w nim radzić lepiej niż na niższych poziomach.

ELO Boosting – jak to działa?

W sieci dostępnych jest masa ofert dotyczących ELO Boostingu. Usługami tego typu zajmują się zarówno osoby prywatne jak i firmy. Profesjonalnych graczy League of Legends skupia np. serwis eloboost24.eu. Od 6 lat pomaga on graczom w podbijaniu rankingu na koncie oraz zajmuje się szkoleniem graczy. Aktualnie jest to najdłużej działająca i obdarzona przez graczy największym zaufaniem firma, która oferuje ELO Boosting na polskim rynku.

W przypadku korzystania z usług eloboost24.eu, gracz sam decyduje o tym, jak wysoką ligę chce uzyskać, dokonuje wpłaty i udostępnia serwisowi dane do swojego konta gracza. Potem pozostaje już tylko czekać na efekty działań boosterów. Nie ma co przejmować się konsekwencjami za ELO Boosting w postaci bana. Do tej pory żadne z kont, na którym serwis podejmował swoje usługi nie zostało za to ukarane. Serwis działa aktualnie na serwerach Europe West oraz Europe Nordic & East. Płatności za usługę boostingu można dokonać na wiele sposobów. Najbardziej popularną jest płatność poprzez przelewy24 lub Paypal. Ciężko jest określić czas realizacji zlecenia przez boosterów eloboost24.eu, ale jest on stosunkowo krótki. Zależy m.in. od ilości wykupionych gier, ilości aktualnie posiadanych przez serwis zamówień oraz dostępności boosterów. Podczas, gdy konto jest boostowane, zaleca się grę na innym koncie, aby nie przeszkadzać boosterom.

Serwis eloboost24.eu prowadzi również usługi coachingu. Profesjonalni boosterzy mogą podpowiedzieć Ci kilka przydatnych tricków albo nawet zdradzić strategie, które pomogą w osiągnięciu wymarzonych celów w League of Legends.

ELO Boosting – ceny

Stawki za ELO Boosting bywają dość zróżnicowane. W dużej mierze są one zależne od jakości świadczonych usług. Wbijanie dywizji to często wielogodzinna gra wymagająca skupienia i pewnego wysiłku. Nie ma się zatem co dziwić, że usługi takie muszą mieć odpowiednią cenę, adekwatną do umiejętności boostera i poświęconego przez niego czasu.

W zależności od wymaganej przez gracza ligi, ceny za usługi ELO Boostingu wahają się średnio od 30 do nawet 200 zł.

ELO Boosting – korzyści

ELO Boosting to dla wielu graczy kuszące rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie licznych korzyści. Jakie są korzyści ELO Boostingu?

  • bez wysiłku możesz przejść na wyższy poziom gry i czerpać z niej wówczas większą przyjemność,
  • w szybkim czasie podnosisz wartość swojego konta,
  • na koniec sezonu masz szansę na uzyskanie wymarzonych, jedynych w danym okresie nagród,
  • z wyższym rankingiem ELO masz możliwość odblokowania wszystkich nagród za poprzednie dywizje,
  • możesz przejść szkolenie poprowadzone przez boostera, które poprawi Twoje umiejętności gry.

Jeśli od dłuższego czasu męczymy się z osiągnięciem wyższej dywizji, warto przemyśleć skorzystanie z usług ELO Boostingu. Powierzenie tego zadania profesjonalistom pozwoli na obejście trudniejszych partii gry i rozkoszowanie się przyjemnością płynącą z gry na wyższym poziomie i benefitów, związanych z wyższą pozycją w rankingu. Warto także zainwestować w szkolenia prowadzone przez boosterów, które pomogą poznać przydatne techniki gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj